27 Temmuz 2015 Pazartesi

DOĞANIN ENERJİSİ ELİDOR'DAN

Blogumun bugünkü konuğu Elidor’un Doğanın Enerjisi isimli yeni serisi.Seri kendi içinde iki farklı ürün serisine ayrılıyor. Birincisi Canlı ve Dirençli Saçlar, diğeri ise Güçlü Saç Uçları.
Canlı ve Dirençli Saçlar serisinin içeriğinde Ginseng Kökü; Güçlü Saç Uçları serisinin içeriğinde ise Angelica Kökü var.


Ben Doğanın Enerjisi serisindeki tüm ürünleri kullandım. Şunu belirtmeliyim ki, iki ürün grubunun da doğal içerikleri Jamal Hammadi tarafından geliştirilmiş. Bu da önemli bir referans.

Canlı ve Dirençli Saçlar serisinde, şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyi ve 7/24 şekillendirici bakım kremi yer alıyor. Güçlü Saç Uçları serisi ise şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyinden oluşuyor.
Yorgun ve dirençsiz saçlara Doğanın Enerjisi’nin Gücü

Gün içerisinde gerçekten çok fazla koşturuyorum. 4 vasıta değiştirerek işe gidiyorum, özellikle metro ve marmaray merdivenlerinde çok koşturuyorum J Bazen gece etkinliklerim oluyor, eve gitmem gece yarısını buluyor. Dolayısıyla benimle birlikte saçlarım da çok yoruluyor. Bu yorgunluğu dindirmek için Elidor, Doğanın Enerjisi serisini geliştirmiş.


Doğanın Enerjisi ürünlerinden ilk aldığım izlenim, kokusu ve saçlarıma anında kazandırdığı yumuşaklık. Gerçekten muhteşem kokuyorlar. Angelica Kökü serisi hafif mentollü, Ginseng Kökü serisi ise meyveli kokuyor.


Doğanın Enerjisi koleksiyonu, yaz aylarında deniz, havuz ve güneşten yıpranan saçlarıma kazanması gereken yumuşaklık ve gücü, kısa sürede kazandırdı. Önümüzdeki ay çıkacağım tatilde de bunu ayrıca deneyimleyeceğim.


Doğanın Serisi’nin ürünlerinin içeriğindeki bitkilerden biri Ginseng Kökü. Ginseng, vücudun ve saçların zayıflıklarla mücadelesine yardımcı oluyor, enerji düzeylerini yükseltiyor. Bitkinin güçlendirme özelliğinden yola çıkılarak, Doğanın Serisinin ginseng kökü içeren varyantına Canlı ve Dirençli Saçlar ismi verilmiş. Bu varyanttaki ürünler, Ginseng kökünün gücüyle saçların 5 Kat daha Canlı ve Dirençli kalmasını sağlıyor.


Doğanın Serisi ürünlerinin içeriğindeki bitkilerin diğeri ise Angelica Kökü. Melek otu olarak da bilinen Angelica Kökü, A, E ve B12 vitaminlerini içeriyor. Saç uzaması için saç bezlerini besliyor, kan dolaşımını hızlandırıyor ve saçın kuru, sert ve kırılgan olmasını önlüyor. Evet, tahmin edeceğiniz gibi bu bitkiyi içeren Doğanın Serisindeki varyanta Güçlü Saç Uçları ismi verilmiş J Bu varyanttaki ürünler ise, saçınızın kırılmalara karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Yıpranmış ve yorgun saç uçları için de kullanılabilecek bir varyant Güçlü Saç Uçları.

Ben çok memnun kaldım, uzun süre de değiştirmeyi düşünmüyorum. Bu ürün serisini siz denediniz mi? 

Elidor'un Youtube'da yayınlanan keyifli reklamını da izlemenizi öneririm. Deneyimlerinizi #doganinenerjisi ve #elidor hashtagleriyle sosyal medyada paylaşabilirsiniz.


Sevgiler, 
Burçin


Bu Yayını Paylaş:
 • Share to Facebook
 • Share to Twitter
 • Share to Google+
 • Share to Stumble Upon
 • Share to Evernote
 • Share to Blogger
 • Share to Email
 • Share to Yahoo Messenger
 • More...

1 yorum

 1. ürünler güzelmiş bloğunuzu da takibe aldım bende beklerim :)

  YanıtlaSil

Konuyla ilgili düşüncelerin ve yorumun benim için önemli.

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© Beyaz Madam
Designed by BlogThietKe Cooperated with Duy Pham
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Editleyen Özel Çizim
Admin Panpa