11 Şubat 2014 Salı

EIGHT PROJECT HOUSE KAPILARINI AÇTI

Merhaba,

Sizinle güzel arkadaşım, genç moda tasarımcısı Sabah Yalçın'ın, 8 Şubat Cumartesi günü 8 tasarımcıyla açtığı Eight Project House isimli mağazasından bahsetmek istiyorum. Eight Project House, Suadiye'de bahçeli, dekorasyonu çok zevkli bir mekan.

Sabah Yalçın, “Zarafet ve farklılığı sevenler için” yarattığı Eight Project House markası ile koleksiyonlarını artık Eight Project House’da sergileyecek.


8 Şubat Cumartesi günü benim de katıldığım, Sabah Yalçın ve Eight Project House bünyesindeki tasarımcıların ev sahipliği yaptığı açılışa, birçok tasarımcı ve yakın dostları katıldı.


Açılışta sergilenen kıyafetlerde pastel renklere ağırlık verilerek, sade ve dinamik bir görünüm yakalandı. Koleksiyonda kullanılan ince detaylar ve çeşitli kumaşlar, işçiliği yansıttı.


Mağazada Sabah Yalçın’ın tasarımlarının yanı sıra, Tuğba Atasoy, Ahmet Baytar, Songül Cabacı, Gözde Atlı gibi modacıların da tasarımları satışa sunulacak. Bu doğrultuda Eight Project House, genç moda tasarımcılarına ve yeni projelere destek veren vizyonuyla da dikkat çekecek.


Yalçın açılışta, “Benim hep hayalimdi böyle yaşayan, içinde üretim yapabileceğim, hem de satış yapabileceğim farklı tasarımcılarla da iş yapabileceğim dinamik bir mekan açmak. Bunun için bugün burada olup bize destek veren, mutluluğumuzu paylaşan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Eight ismini numerolojik anlamı olan “kuralları ben koyarım” stratejisini benimsediğimiz için seçtik. 8 farklı tasarımcıyla çalışıyorum ve ilerleyen dönemlerde de 8 farklı projeye ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Bu arada fotoğraf çekilirken, şişkoluk göbeğimi Sabah'ın bebiş göbeğinin arkasına saklamam iyi oldu :) Evet Sabah hamile. Yakında bebişko seveceğiz :)


Yolunuz Suadiye’ye düşerse Eight Project House’a uğramayı unutmayın.

Gitmeden önce internetten incelemek isterseniz blogu (TIK TIK), Facebook hesabı (TIK TIK), Instagram hesabı (TIK TIK)  Mail adresi (TIK TIK)

Unutmadan Sabah, Eight Project House markasıyla tasarımlarını Lidyana'da (TIK TIK) satışa sunuyor.

Sabah'a ve Eight Project House ekibine başarılar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun! :)

Sevgiler, 
Burçin
Bu Yayını Paylaş:
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Share to Stumble Upon
  • Share to Evernote
  • Share to Blogger
  • Share to Email
  • Share to Yahoo Messenger
  • More...

0 yorum

Konuyla ilgili düşüncelerin ve yorumun benim için önemli.

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© Beyaz Madam
Designed by BlogThietKe Cooperated with Duy Pham
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Editleyen Özel Çizim
Admin Panpa